کسب‌وکارهای علی سیاه‌کلاه

سلام طب

وارد شدن به دنیای کسب‌وکار، از سنین پایین همیشه برای من جذایب بود، به همین دلیل خیلی زود وارد این دنیا شدم. اولین فعالیت شغلی جدی من، فروشندگی تجهیزات پزشکی در یک شرکت معتبر بود. 

آکادمی سیاه‌کلاه، یک موسسه آموزشی و مشاوره‌ای متخصص در زمینه راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکار است. این آکادمی به مخاطبان خود در افزایش مشتریانشان چه  در بازار داخلی و چه در بازار بین‌المللی کمک می‌کند.

آکادمی سیاه‌کلاه

سلام‌طب

شرکت سلام‌طب بهنام، به طور تخصصی در زمینه واردات تجهیزات بیمارستانی مرتبط با بخش‌های فشار خون، اورولوژی و زنان و زایمان فعالیت می‌کند. این شرکت علاوه بر بازار داخلی ایران، در کشورهای دیگر خاورمیانه نیز فعالیت دارد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ نگاراد، با ارائه خدماتی همچون مدیریت شبکه‌های اجتماعی، طراحی سایت، بهبود سئو، برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و سایر فعالیت‌های مرتبط با حوزه دیجیتال مارکتینگ، فعالیت خود را آغاز کرده است. در حال حاضر، نگاراد به مدرسان و مشاوران کمک می‌کند تا با برگزاری وبینار، فروش خود را افزایش دهند.

نگاراد

Noex consulting

Noex consulting، آکادمی تخصصی آموزش افزایش مشتری و کسب درآمد است که در کالیفرنیا مستقر شده است. این آکادمی به فریلنسرها و کسب‌وکارها کمک می‌کند که تا درآمد خود را در سطح جهانی افزایش دهند. آموزش‌های Noex consulting  به صورت دورهای کوچینگ اختصاصی یا گروهی ارائه می‌شود.

وارد شدن به دنیای کسب‌وکار، از سنین پایین همیشه برای من جذایب بود، به همین دلیل خیلی زود وارد این دنیا شدم. اولین فعالیت شغلی جدی من، فروشندگی تجهیزات پزشکی در یک شرکت معتبر بود. 

Adex Branding

NOEXMedia

آژانس برندینگ Adex در شهر ونکوور کانادا قرار دارد و در زمینه ایجاد، بهبود و تقویت برندها فعالیت می‌کند. این آژانس از سال 99 فعالیت خود را شروع کرد که تا امروز این فعالیت ادامه دارد.

آکادمی آموزش زبان انگلیسی آبی، یک پلتفرم آموزش زبان انگلیسی آنلاین است که تمرکز اصلی آموزش‌های آن بر روی مهارت مکالمه روان قرار دارد. آموزش‌های ارائه شده توسط آکادمی زبان آبی، با توجه به نیازهای هر فرد، شخصی‌سازی می‌شود.

زبان آبی

حامی‌مد

حامی‌مد، آژانس تخصصی مارکتینگ در حوزه  پزشکی است که خدمات مشاوره‌ای حرفه‌ای در زمینه مارکتینگ و فروش را به کلینیک‌ها، پزشکان و دندان‌پزشکان ارائه می‌دهد. این آژانس با هدف بهبود استراتژی‌های بازاریابی و افزایش فروش در حوزه سلامت، به مخاطبین اصلی خود کمک می‌کند.

این آکادمی توسط  علی سیاه‌کلاه، عادل نیروشک، امیر پیرمحمدی تاسیس شده است. آکادمی فروش به کسب‌وکارها و افراد کمک می‌کند تا مشتریان بالقوه خود را تبدیل به مشتری نهایی کنند و خدمات و محصولات کسب‌وکارشان را به شکل حرفه‌ای‌تری به فروش برسانند.

آکادمی فروش